TERAPIE HEALY

ZDROWIE · DOBRE SAMOPOCZUCIE · RÓWNOWAGA

Healy jest nie tylko praktyczny i wszechstronny a korzystanie z niego jest bardzo proste i da Ci wiele radości.

Healy jest urządzeniem medycznym do leczenia bólu :

  • przy bólach chronicznych,
  • fibromialgii,
  • bólach szkieletowych,
  • migrenach
  • do wspomagania leczenia chorób psychicznych, takich jak depresje, stany lękowe i związane z tym zakłócenia snu.

Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną ze względu na brak dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.

Kompleksowy & inteligentny
Niezależnie od tego, jak proste z zewnątrz zdaje się być urządzenie Healy, mechanizmy jego działania są bardzo złożone. Nie musisz jednak rozumieć wszystkich naukowych szczegółów, aby móc cieszyć się z jego efektów! Wystarczy, że Healy będzie wykonywać swoje zadanie, dbając o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. To zupełnie tak, jak w przypadku silnika samochodowego. Nie musisz rozumieć, w jaki sposób on działa – i tak pozwoli Ci dojechać do pracy i wrócić do swoich bliskich!

Lekki & przenośny
Healy to urządzenie medyczne klasy IIa UE, które zostało zaprojektowane „do noszenia”, co oznacza, że można je przymocować do ubrania. Urządzenie to współdziała z Twoim ciałem za pomocą elektrod noszonych na nadgarstku, usznych elektrod klipsowych lub elektrod samoprzylepnych. Jednym z powodów, dla których Healy jest tak mały i lekki, jest to, że smartfon użytkownika jest wykorzystywany jako ekran, pamięć i jednostka sterująca. W ten sposób nie musisz nosić ze sobą niczego ponad to, co masz już w swoim telefonie.

JAK TO DZIAŁA HEALY

Model napięcia w błonie komórkowej wg Roberta O. Beckera i Björna Nordenströma.

Zasada działania Healy opiera się na teorii Beckera i Nordenstroma, według której wiele chorób lub dysfunkcji w organizmie jest spowodowanych nienaturalnie obniżonym napięciem błony komórkowej. Oznacza to, że różnica napięcia pomiędzy wnętrzem komórki a przestrzenią międzykomórkową jest zbyt mała. Zdrowa komórka wykazuje wartość około -70 mV lub miliwolt. Niższy potencjał napięcia niż ta normalna (fizjologiczna) wartość prowadzi do zaburzenia metabolizmu komórkowego oraz często skutkuje różnymi chorobami oraz problemami zdrowotnymi.

Terapia częstotliwościowa.

Poprzez wprowadzenie prądów do organizmu Healy ma przywracać napięcie komórkowe do zakresu zdrowego (fizjologicznego). Prądy te są bardzo małe, poruszają się w zakresie kilku mikroamperów. Najważniejszym kryterium w przypadku tego typu terapii jest to, aby prądy były podawane w formie odpowiednich częstotliwości, dlatego tę formę terapii nazywa się również „terapią częstotliwościami”.Właściwym kapitałem w terapii częstotliwościami jest więc teoria i doświadczenie Nuno Niny, które częstotliwości są potrzebne do których chorób. Healy zawiera w swoich programach wiedzę i doświadczenie wieloletniej praktyki z tysiącami pacjentów.

Aktywność komórek.

Nasz model stwierdza więc, że częstotliwości elektryczne są językiem komunikacji między komórkami, tak zwanym kluczem, który otwiera połączenia i funkcje w organizmie. Bardziej medycznie można więc powiedzieć, że metabolizm i podział komórek, wytwarzanie energii przez komórki (synteza ATP) i synteza białek powinny być pobudzane poprzez terapię częstotliwościami.

Doświadczenie pokazało, że istnieją specyficzne częstotliwości, które wpływają na różne systemy, dla piękna, dla uprawiania sportu i fitnessu, dla lepszego snu, dla łatwiejszego uczenia się i wielu innych.

POZYTYWNE EFEKTY LECZENIA MIKROPRĄDEM ZGODNIE Z BADANIAMI NGOK CHENG ET AL.*

  • Zwiększenie produkcji ATP nawet o 500 %

ATP gromadzi energię w komórkach, jak zbiornik benzynę w samochodzie. ATP jest produkowane w komórce przez mitochondria. Mitochondria są produkującymi ATP “elektrowniami” organizmu, w każdej komórce.

  • Zwiększenie syntezy białek nawet o 70 %

Synteza białek jest procesem, podczas którego tworzone są proteiny (białka) do budowy komórek. Oznacza to tworzenie cielesnego życia zgodnie z centralnym planem budowy, zapisanym jako DNA w każdej naszej komórce.

  • Zwiększenie transportu aminokwasów nawet o 40 %

Aminokwasy są komponentami syntezy białek.*

Clinical Orthopaedics and Related Research Nr. 171, Listopad grudzień 1282. Te badania odnoszą się do wpływu mikroprądów i nie dotyczą samego Healy, ale podstaw, na których się opiera. Wartości te nie zostały dotychczas potwierdzone przez inne badania, a transfer wyników do Healy ma charakter spekulatywny.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA HEALY:

Dobre samopoczucie i patrzenie na swoje życie z poczuciem szczęścia to najważniejsze na świecie rzeczy. Niezależnie od tego, czy pod uwagę bierzemy studia, pracę, uprawianie sportu lub życie rodzinne, zawsze chcemy wieść zdrowe życie, utrzymać kondycję i zachować równowagę. Zdrowie, dobre samopoczucie, równowaga – oto właśnie podwaliny Twojego stylu życia. Zdrowia nie można jednak brać za pewnik. Czy chcesz w aktywny sposób zachować zdrowie? Czy zależy Ci na odpowiedniej kondycji, aby lepiej radzić sobie z wyzwaniami życia codziennego? Czy chcesz wypracować większą odporność na stres? Czy poszukujesz alternatywnych metod leczenia dolegliwości zdrowotnych i bólu?Aktywna promocja zdrowia może poprawić jakość Twojego życia oraz Twoje samopoczucie. Jest to sposób na zachowanie zdrowia tak długo, jak tylko jest to możliwe, aż do jesieni życia. Czy jest to powód, dla którego poszukujesz sposobów promowania i poprawy swojego samopoczucia? Czy pragniesz się zrelaksować i odprężyć, aby naładować baterie pozwalające Ci iść przez życie?Równowaga psychiczna i fizyczna ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia zadowolenia z życia. Czy poszukujesz sposobów na odnalezienie siebie, przywrócenie równowagi pomiędzy Twoim ciałem, umysłem i duszą? Czy chcesz doświadczyć radości i witalności, a także poprawić poczucie własnej wartości? Czy chcesz osiągnąć stan spokoju i pogody ducha?

Zawsze odpowiednia częstotliwość. Healy to urządzenie przeznaczone do noszenia, które wykorzystuje indywidualnie określone częstotliwości, aby stymulować określone obszary Twojego ciała. Dzięki regularnemu korzystaniu z wybranych programów częstotliwości Healy może wspierać przywracanie napięcia błony komórkowej do jej naturalnego poziomu. To małe, wszechstronne urządzenie zawiera programy częstotliwości, które pomagają promować zdrowie, witalność i dobre samopoczucie.

Poczuj się zdrowo z Healy.

Czy to nie wspaniałe uczucie móc czuć się silnym, aktywnym i zdrowym? Zdrowe ciało i umysł to w końcu jakość życia. Z tego powodu Healy oferuje Ci zastosowania, które pomogą Ci zachować kondycję, zapewnić regenerację bioenergetyczną i zmniejszyć ból. Healy został zaprojektowany po to, aby pomóc Ci w stresujących sytuacjach, jakich doświadczasz w ciągu dnia, pomóc Ci łatwiej odzyskiwać siły i odnaleźć spokój wieczorem. Healy ma na celu podniesienie poziomu Twojej witalności, aby poprawić przepływ energii i aktywować Twoje rezerwuary energii.

PRZYJDŹ I SPRAWDŹ !