Natalia

Witam serdecznie!

Mam na imię Natalia,

Jestem absolwentką GWSP w Chorzowie, kierunek: Naturoterapia.

Moją pasją są podróże dzięki którym mogę poznawać ludzi, ich historie , a także tradycyjne sposoby zachowania zdrowia psychicznego jak i fizycznego.

Ciągle pogłębiam wiedzę uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach i warsztatach, między innymi z zakresu:

  • Akupunktury – Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Integracyjnej DAO, akredytacja MEN,
  • Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej Barbary Romanowskiej Angel – akredytacja MEN,
  • Terapii Sucho-Igłowej,
  • Aromaterapii- Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne,
  • Recall Healing – Totalnej Biologii,

“To jest uzdrowienie. Opiera się ono na trzech filarach – prawdzie, przebaczeniu i miłości do samego siebie”
Don Miguel Ruiz

W Gabinecie Terapii Naturalnych oferuję szereg zabiegów, w tym między innymi te z wykorzystaniem bańki chińskiej, a także masaż twarzy, muzykoterapię, czy aromaterapię i wiele innych. W ofercie znaleźć można także masaże z wykorzystaniem wspaniałych olejków eterycznych klasy terapeutycznej marki Young Living.

Zapraszam na błogi relaks i uzdrowienie poprzez takie kuracje jak: muzykoterapia, masaż twarzy,  niebywale efektywne bańki chińskie czy też zakup zbawiennych dla zdrowia i samopoczucia olejków Young Living o niesamowitej mocy.

Znalezione obrazy dla zapytania rekomendacja men muzykoterapiaRekomendacja MEN
Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa to metoda znana w Polsce i na całym świecie od 12 lat. Spełnia wszystkie normy, w tym także unijne. Jest całkowicie nieinwazyjna, przyjemna, bezpieczna i skuteczna.

Metoda rekomendowana przez MEN
Dzięki wybitnym wynikom pracy Metodą Muzykoterapii Dogłębna-Komórkowej Ministerstwo Edukacji Narodowej w Polsce uznało metodę w 2010 roku.
Metodę Muzykoterapii Dogłębnej – Komórkowej stosują już ośrodki terapeutyczne na całym świecie, lekarze, rehabilitanci, pedagodzy,  czy terapeuci wszelkich specjalizacji. Metoda MDK (jej nazwa i techniki) oraz kamertony (ich kształt) mają zastrzeżony patent- właścicielem jest Akademia Dźwięku dr Barbary Romanowskiej.

Kamertony używane przeze mnie w terapii są oryginalnymi narzędziami zakupionymi w Akademii Dźwięku i są doskonale dostrojone.